Usługi

Marketing/PR

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem: szeptanym, wirusowym, social media. Zajmujemy się PR produktu, media relations, PR Firmowym oraz promocją marki i produktu. Swoją pracę opieramy głównie o marketing internetowy, ponieważ uważamy, że w obecnych czasach Internet to potęga i doskonałe źródło informacji z którego korzysta wiele osób.

Social Media

Zarządzanie profilami Social Media, a więc kontami na Facebooku, Twitterze, Instagramie – mamy we krwi. Potrafimy planować kampanie, przygotowywać posty tak, by interesowały fantów, a więc potencjalnych klientów. Podsumowując – jesteśmy w stanie zbudować ciekawie działający profil. Stale analizujemy potrzeby rynku, aby dotrzeć do nowych klientów.

Tworzenie stron

Tworzenie stron to jedna z usług, którymi zajmuje się przedsiębiorstwo DiGnet Media. Posiadamy zespół specjalistów – programistów oraz grafików. Mogą przygotować zaawansowane aplikacje webowe, rozbudowane portale internetowe, e-sklepy oraz projekty graficzne. Od logo po cały branding marki bądź przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak przygotować się do rozbudowanych projektów dzięki czemu Klient może być pewny profesjonalnego podejścia do zadania.

Copywriting

Tworzenie tekstów od zawsze było dla nas nie tylko pracą, ale także przyjemnością. Tworzymy artykuły na naszych portalach: MenWorld.pl oraz WomenWorld.pl. Jesteśmy także odpowiedzialni za treści dla naszych Klientów. Chodzi o copywriting reklamowy jak i ten do magazynów czy miesięczników.

Tłumaczenia

W przedsiębiorstwie DiGnet Media pracują wykwalifikowani pracownicy, posiadający dyplomy ukończenia studiów filologicznych. Dlatego też możemy zaoferować tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Od wielu lat tłumaczymy treści dla naszych Klientów. Są to techniczne instrukcje obsługi, informacje prasowe i inne, podobne artykuły.

Wydawnictwo

DiGnet Media to wydawnictwo mediów lifestylowych, w których skład wchodzą między innymi takie internetowe tytuły jak MenWorld.pl oraz WomenWorld.pl. Tworząc interesujące treści staramy się każdego dnia rozbudowywać nasze portale, aby zyskały duże, a co najważniejsze stałe grono odbiorców, którzy będą wracali do nas aby przeczytać kolejne wartościowe artykuły tworzone przez grupę pasjonatów rzetelnego dziennikarstwa. W planach mamy budowę kolejnych mediów, które dzięki świetnym jakościowo tekstom wzbudzą zainteresowanie czytelników.

Nasze umiejętności

Tworzenie tekstów
96%
Marketing i Public Relations
85%
Tłumaczenia tekstów
90%
Tworzenie stron internetowych
95%