Kontakt z DiGnet Media

Kontakt z DiGnet Media

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów. Możliwy jest kontakt z DiGnet Media za pomocą telefonu, e-maila, lub spotkania z nami. Udostępniamy jednak najszybszą opcję, jaką jest formularz kontaktowy. Wykorzystując go będziesz mógł otrzymać odpowiedź od DiGnet Media tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

DiGnet Media to wydawnictwo mediów lifestylowych, w których skład wchodzą między innymi takie internetowe tytuły jak MenWorld.pl oraz WomenWorld.pl. Tworząc interesujące treści staramy się każdego dnia rozbudowywać nasze portale, aby zyskały duże, a co najważniejsze stałe grono odbiorców, którzy będą wracali do nas aby przeczytać kolejne wartościowe artykuły tworzone przez grupę pasjonatów rzetelnego dziennikarstwa. W planach mamy budowę kolejnych mediów, które dzięki świetnym jakościowo tekstom wzbudzą zainteresowanie czytelników.

Nasza firma od wielu lat buduje swoje doświadczenie w marketingu internetowym. Zrealizowaliśmy wiele kampanii reklamowych, mieliśmy okazję prowadzić działania Public Relations dla różnych przedsiębiorstw, głównie z kręgu IT / nowych technologii. Dziś skupiamy się na bardzo ważnym elemencie marketingu – usługach copywriterskich. Każdego dnia tworzymy treści dla naszych Klientów. Są to zarówno poradniki, artykuły eksperckie, informacje prasowe, testy sprzętu, recenzje produktów.